З Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості!

Дата: 17.07.2020 09:20

Шановні працівники металургійної та гірничодобувної промисловості!Фото без опису

Вітаємо всіх вас з професійним святом!

Ви пов’язали своє життя із складною та напруженою, але дуже почесною і необхідною професією. І за це – щира вам подяка і низький уклін!

День металурга (так звикли ми його називати) у нашій громаді об’єднує тисячі людей, причетних до цієї славної професії. Але саме гірничодобувна галузь була і залишається провідною галуззю, на якій трималася та, без сумніву, буде триматися слава і промислова міць нашого регіону і всієї країни в цілому. Дякуємо за добросовісну і самовіддану працю кожному працівнику, кожній трудовій династії, кожному ветерану, вашим рідним та близьким, які чекали і чекають на вас кожного дня. Без вас не було б нашого селища Іршанськ.

Бажаємо підприємствам розвитку і процвітання, впевнено дивитись у майбутнє, долати з гідністю перепони і труднощі, без яких не можливе наше життя, вистояти у буревіях сьогодення, досягти омріяних результатів, на довгі роки залишатися  міцними і успішними колективами!

Всім працівникам галузі бажаємо мирного неба, міцного здоров’я, щастя і достатку, добра і злагоди у родинах. Нехай усі намічені вами плани обов’язково здійсняться, хай світлою і радісною буде кожна хвилина вашого життя!

Зі святом, громадо!

Селищний голова Анатолій РАК

і колектив Іршанської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)