З Днем селища Іршанськ!

Дата: 19.07.2020 07:06

Фото без описуШановна громадо!

Сьогодні ми святкуємо День селища Іршанськ – свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися у нашому мальовничому селищі з неповторним колоритом і традиціями. Це свято, яке єднає усіх, пов’язуючи минуле, сьогодення та майбутнє. Славна історія нашого селища є часткою історії кожного з нас. І головна заслуга в цьому наших пращурів та Ваша, дорогі земляки. Всіх, хто працював і працює на підприємствах, будує, ремонтує, прибирає, годує, вчить та виховує наших дітей, хто лікує нас і залучає до культурних цінностей, хто відстоює мир сьогодні на блокпостах і українських кордонах, всюди, де створюється наша українська слава і міць.

Дорогі іршанці! Низький уклін і велика шана Вам за самовіддану працю, за любов до рідного селища, за внесок у розвиток та добробут громади.

У сьогоднішній святковий день від імені селищної ради, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю Вас з Днем селища! Ми бажаємо Вам добра, міцного здоров’я, родинного щастя, миру. А нашому рідному Іршанську - процвітання, стабільності та розвитку. Нехай він відкриває для вас широкі перспективи та шляхи до успіху. Нехай дарує радість від спілкування зі своїми сім'ями, рідними і друзями. Нехай саме тут, у рідному селищі, вас оточує комфорт і затишок - особливий, домашній.

Із святом, Іршанськ!!!

Селищний голова Анатолій РАК

і колектив Іршанської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)