Тимчасово призупинено прийом заяв держреєстратором

Дата: 24.07.2020 15:29

Фото без описуДП "НАІС" з 17 серпня 2020 року впроваджує оновлене програмне забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (ЄДР, Єдиний державний реєстр).

Враховуючи складність процесу впровадження оновленого програмного забезпечення ЄДР, а саме проведення міграції даних – ці роботи триватимуть близько тижня.

З 18:00 7 серпня до 16 серпня 2020 року не будуть працювати:

- Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (повне відключення);

-  портал usr.minjust.gov.ua (повне відключення);

-  обмін даними між ЄДР та органами державної влади (повне відключення);

- сервісна послуга у формі прикладного програмного інтерфейсу ЄДР (API) (повне відключення);

- сервісна послуга з обробки статистичних та/або аналітичних даних (повне відключення);

-  «Он-лайн будинок юстиції» (у частині взаємодії з ЄДР);

- публікація відкритих даних з ЄДР.

Зважаючи на нестабільну роботу реєстрів вже зараз через потребу у регламентних роботах з технічного обслуговування обладнання, яке забезпечує роботу Єдиних та Державних реєстрів, відділ «Центр надання адміністративних послуг» Іршанської селищної ради повідомляє:

прийом заяв державним реєстратором на реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців, громадських формувань, а також щодо інших реєстраційних дій в Єдиних та Державних реєстрах тимчасово припинено з 27.07.2020 по 16.08.2020.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за розуміння!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)