Хто вивозитиме сміття: результати конкурсу

Дата: 18.08.2020 09:18

На виконанФото без описуня рішення виконавчого комітету від 26.06.2020 № 75 «Про оголошення конкурсу та затвердження конкурсної документації з визначення виконавця послуг зі збору та вивезення побутових відходів на території Іршанської ОТГ» та відповідно до Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 16.11.2011 №1173, конкурс було оголошено у визначені терміни, оголошення та конкурсну документацію оприлюднено на офіційному сайті Іршанської селищної ради та в друкованому виданні - газеті «ПРАПОР».

Прийом конкурсних пропозицій тривав з 01.07.2020 по 05.08.2020 включно до 10 год. 00 хв.

На розгляд комісії поступила одна конкурсна пропозиція - від Комунального підприємства «Іршанське комунальне підприємство». Конкурсна пропозиція була розглянута 05.08.2020 та протокольним рішенням визнано дане підприємство переможцем конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів на території Іршанської ОТГ.

На черговому засіданні виконавчого комітету дане рішення буде винесено на затвердження, після чого між виконавчим комітетом Іршанської селищної ради та КП «ІКП» буде укладено договір на надання послуг з вивезення побутових відходів на території громади.

Зауважимо, що виконавець послуг з вивезення побутових відходів (КП «ІКП») має укласти договори про надання послуг з поводження з побутовими відходами із споживачами.

Деталі про нові правила надання цих послуг, тлумачення термінів «вивезення побутових відходів» та «поводження з побутовими відходами» та інше за темою читайте ТУТ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)