Вітання та програма заходів до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

Дата: 21.08.2020 13:55

Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води…
В годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди (В. Сосюра).

Шановні мешканці громади!

Фото без опису23 серпня ми з вами святкуватимемо День Державного Прапора України, а 24 серпня – 29-у річницю Незалежності України. Цьогорічні свята проходитимуть під загальнодержавним гаслом: «Розвиток країни – відповідальність кожного».

За роки Незалежності слова "свобода", "право вибору", "демократичні цінності" стали для нас не просто правовими термінами, а способом життя. Ми творимо новітню українську державу. Це велика честь і велика відповідальність кожного перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.

Пам’ятаймо: тільки разом ми можемо змінити життя на краще, бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі.

Ми різні, але єдині! Україна – це ми!

Нехай це серпневе свято принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях.

Зі святом Вас, дорогі співвітчизники! Із Днем Прапора та Днем Незалежності! Слава Україні!

Селищний голова Анатолій РАК

та колектив Іршанської селищної ради

P.S. На жаль, не втішна статистика захворюваності на COVID-19 в Україні змусила нас скасувати ряд запланованих раніше заходів. Проте віримо, що попереду у нас ще буде багато приводів і можливостей для зустрічей і святкувань всією громадою.

Тому програма заходів на 22-24 серпня така:

22.08.2020

09:00 Змагання з триатлону «Іршанськ суперспринт 2020» в районі Блакитних озер (організатор – ФСК «Іршанськ» Іршанської селищної ради, спонсори – ТОВ «Межиріченський ГЗК» та АЗС «Титан»);

23.08.2020 Урочисте підняття Державного Прапора (біля пам’ятника героям Небесної сотні).

24.08.2020

Покладання квітів біля пам’ятника Героям Небесної сотні та біля пам’ятних дошок на стінах гімназії Іршанського НВК.

Відкриття виставки в Іршанській бібліотеці з нагоди Дня Незалежності України.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)