Про початок розгляду та збору пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації

Дата: 26.08.2020 13:33

Відповідно до Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. N 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» запрошуємо громадян та представників установ, організацій та підприємств для проведення розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації – детального плану території по вул. Шевченка,11/1 в смт Іршанськ.

Містобудівна документація – детальний план території, розроблена на підставі рішення Іршанської селищної ради.

Замовник: Іршанська селищна рада.

Виконавець: ФОП Матвєєва О.М.
Платник: Ваховський А.Б.

Графічна та пояснювальна частина містобудівної документації, оприлюднена нижче.

Пропозиції (зауваження) від фізичних та юридичних осіб приймаються до 11:00 25 вересня 2020 року включно, за адресою: смт Іршанськ вул. Гулія, 7 (відділ земельних ресурсів, екології та інфраструктури, каб.№3).

Пропозиції та зауваження відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» приймаються у письмовій формі, із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові заявника, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

У слуханні можуть приймати участь громадяни і юридичні особи, які визначені п.7 ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», повнолітні особи, представники органів самоорганізації населення, народні депутати України, депутати місцевих рад. Пропозиції та зауваження, що надійшли після встановленого терміну, не розглядаються.

"ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ

забудови земельної ділянки орієнтовною площею 0,0200га,

по вул. Шевченка 11/1 смт. Іршанськ

Хорошівського району Житомирської області