Оголошення про проведення конкурсу

Дата: 28.08.2020 10:31

У зв’язку з тим, що Іршанська громада виборола право  в числі перших бути учасником пілотного проекту «Соціальна громада», необхідно вжити усіх заходів для забезпечення роботи програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» у відповідності до вимог чинного законодавства.

Завдяки плідній співпраці та предметному діалогу селищного голови Анатолія Рака та Житомирської ОДА, жителям нашої громади надаватимуться всі види соціальних послуг безпосередньо в селищі (в приміщенні селищної ради та ЦНАП) без виїзду до районних управлінь праці та соціального захисту населення.

Такі дії місцевої влади спрямовані на наближення соціальних послуг до жителів Іршанської громади. Зазначимо, що така робота проводитиметься і в старостинських округах громади.

Враховуючи все вищезазначене, Іршанська селищна рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:

- Спеціаліста відділу у справах дітей та соціального захисту населення.

Особи, які претендують на посаду, повинні мати вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра та  професійне спрямування «Фінанси», досконало володіти державною мовою, знати основні принципи роботи на комп’ютері та програмні засоби, знати чинне законодавство України в межах, необхідних для належного виконання службових обов’язків, зокрема: Конституцію України, закони України: «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», інструкцію з діловодства у органі місцевого самоврядування  та законодавства, відповідати морально-етичним вимогам.

Стаж роботи:

- в органах місцевого самоврядування – не менше 1-го року, або в фінансових установах не менше 3-х років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

Необхідні документи:

• заява про участь в конкурсі ;
  • заповнена особова картка /форма П-2ДС/ з відповідними додатками;
  • фотокартка розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту;
  • копія документа, який посвідчує особу;
  • копія військового квитка (для військовослужбовців або військово-зобов’язаних);
  • заповнена декларація за минулий рік.

Особа, яка претендує на зайняття посади в органі місцевого самоврядування, до призначення або обрання на відповідну посаду подає  шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Подача документів здійснюється за адресою:

12110, Житомирська обл., Хорошівський р-н, смт. Іршанськ, вул. Гулія, 7, кабінет № 8.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу

Довідки за телефонами: 4-42-26

Коментарі:

Анонім
2020-08-28 13:55:54

Спеціаліст у захисту прав дітей за спеціальністю "Фінанси"?? Конкурс під когось?? Будь який спеціаліст соціального спрямування, має бути за освітою соціально - психологічного спрямування. За нормами законодавства, конкурс можна створювати вже через неправильно зазначені кваліфікаційні вимоги.