Завершено масштабні  роботи на об’єктах дорожньої інфраструктури громади

Дата: 31.08.2020 11:16

Відповідно до Національного проекту Президента України «Велике будівництво» та розпорядження голови Житомирської ОДА №148 від 21.02.2020 року «Про затвердження переліку об’єктів будівництва» 2 важливих об’єкти дорожнього господарства селищної ради були включені до даного Проекту:

• капітальний ремонт дороги місцевого значення по вул. Шевченка в смт Іршанськ (1,4 км);
  • капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С062104 /Нова Борова – Йосипівка/- Губенкове км  (ділянка дороги, що сполучає населені пункти Ємилівка та Добринь (6,9 км)).

Дата 25 травня 2020 року стала знаковою і пам’ятною для жителів Добринського старостівського округу, коли на об’єкт виїхала потужна техніка ПП «Автомагістраль» для втілення в життя мрії жителів багатьох поколінь громади про якісне та сучасне дорожнє покриття.

Роботи тривали майже 3 місяці. На сьогодні ми маємо сучасну та якісну дорогу.

В ході робіт підрядною організацією було виконано комплекс робіт:

• влаштовано посилення основи дорожнього одягу, укріплено узбіччя;
  • влаштовано зупинкові та посадкові майданчики;
  • встановлено два нових автопавільйони для громадського транспорту;
  • влаштовано два шари асфальтобетонної суміші на проїжджій частині;
  • влаштовано тротуари на центральних вулицях сіл Ємилівка та Гуто Добринь;
  • влаштовано з’їзди з автодороги, нанесено дорожню розмітку;
  • встановлено необхідні дорожні знаки.

Реалізація проєкта з капітального ремонту дороги стала можливою завдяки численним зустрічам селищного голови Анатолія Рака з губернатором області Віталієм Бунечком. В ході діалогів досягнуто порозуміння щодо важливості вказаного об’єкту і розпочато роботи по стратегічно важливому капітальному ремонту дороги Ємилівка-Добринь. Створення належної дорожньої інфраструктури в громаді займає пріоритетне місце в плануванні роботи Іршанської громади. Губернатор області з розумінням підійшов до нагальних потреб громади і сприяв у вирішенні цього питання. В короткий термін було виготовлено нову проектно-кошторисну документацію, проведено експертизу проекту, проведено тендерну процедуру з визначення виконавця робіт та проведено усі необхідні роботи по капітальному ремонту дорожнього покриття.

Щира подяка усім, хто долучився до підготовки і реалізації об’єкту. Дорога є там, де її ніколи не було, і це приклад гарної співпраці селищного голови громади з обласною державною адміністрацією. Реалізація проєкту є прикладом корисних і важливих справ в громаді задля жителів, автовласників, підприємців та гостей громади.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)