Запрошуємо долучитисть до Всесвітнього дня прибирання!

Дата: 03.09.2020 10:56

Всеукраїнський молодіжний рух «Let's do it, Ukraine» спільно з молодіжним рухом «Let's do it, World» щорічно організовує проведення в Україні міжнародної соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій – «Всесвітній день прибирання – World Cleanup Day».

У 2020 році заплановано проведення традиційної Акції 19 вересня 2020 року о 10:00 в усіх регіонах України з дотриманням відповідних карантинних норм та обмежень.

enlightenedПропонуємо установам, підприємствам, організаціям незалежно від форм власності, ФОП, які здійснюють підприємницьку діяльність в громаді, школярам, молоді - всім мешканцям нашої громади - долучитись до цієї акції.

Так сталось, що карантин завадив всім нам це зробити навесні, тому давайте разом зробимо генеральне прибирання прилеглих територій, узбіч доріг та зелених зон в громаді 19 вересня 2020 року або напередодні дня Акції (як кому зручніше). Давайте покажемо Україні і світу, що ми любимо і дбаємо про дім, в якому живемо, почнемо разом робити внесок у поліпшення глобальної екологічної ситуації, і нехай чистіше стане не лише навкруги нас, а і в наших думках!!!

P.S. Вітатимуться Ваші фото-звіти в соцмережах. Лайки гарантуємоyes

Працівники Іршанської селищної ради спільно з КП «Іршанське комунальне підприємство» планують на 18.09.2020 прибирання прибережної зони селищного озера в смт Іршанськ та лісопаркової смуги біля стели на в’їзді до селища.

У Вас ще є час вибрати локацію, підготувати рукавички і пакет (і засоби індивідуального захисту, звісно) та з чудовим настроєм приєднатися до нас!

Колектив Іршанської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)