Гарну справу зроблено вчасно

Дата: 09.09.2020 14:14

Люди вигадують механізми і пристрої, намагаються довести собі, що вони найсильніші, однак природа доводить протилежне. Сильний порив шквального вітру зірвав частину покрівлі над Будинком Культури у селі Добринь.

З метою недопущення критичних наслідків для будівлі було запрошено бригаду фахівців, які обстежили покрівлю та провели певні заходи щодо унеможливлення потрапляння опадів, застеливши на пошкоджену площу покрівлі гідробар’єр. Оперативні та злагоджені дії Іршанської селищної ради та будівельників вберегли будівлю Будинку Культури від замокання та руйнації. В подальшому було закуплено покрівельний матеріал, водовідвідні жолоби та проведено роботи з ремонту покрівлі комплексно.

Щира подяка бригаді будівельників та керівнику Володимиру Осіпчуку за розуміння і оперативну допомогу у вирішенні проблемного питання.

Головне завдання виконано - покрівлю відремонтовано, приміщення врятовано від замокання і руйнації.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)