Згадаємо Олексія Богуша

Дата: 10.09.2020 12:00

14 вересня 2020 року - 6-та річниця від дня загибелі Богуша Олексія  Анатолійовича.Фото без опису

О 10 год. 14.09.2020 на кладовищі с. Старики біля могили Олексія відбудеться панахида.

Згадаємо цього молодого хлопця, яким він залишився назавжди…

Народився  16 липня 1988 року в с. Старики Коростенського району.

У 1993 році батьки Олексія разом із ним переїхали до Іршанська. У 1995 році був зарахований до  першого класу Іршанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яку і закінчив у 2005 році.

Батьки виховали хлопця працьовитим, трудолюбивим і відповідальним. У школі Олексій завжди користувався повагою серед товаришів, мав багато друзів. Надзвичайно скромний, безвідмовний, готовий завжди прийти на допомогу. З повагою ставився до старших, вчителів, шанував батьків.

З шкільної характеристики відомо, що Олексій сумлінно виконував усі доручення класного керівника, його активна життєва позиція сприяла участі у всіх  виховних заходах, спортивному житті класу та школи. Його  життєрадісний характер допомагав долати труднощі у складних ситуаціях.

Після школи здобув спеціальність електорогазозварювальника в Житомирському навчально-курсовому комбінаті.

У 2007-2008 роках Олексій проходив строкову службу в Житомирському військовому інституті, був водієм.

З 2011 – працював електорогазозварювальником на фабриці №1 Іршанського гірничо-збагачувального комбінату.

У 2014 році з першою хвилею мобілізації був призваний до 26-ої окремої артилерійської бригади.

1 вересня в десяти кілометрах від Луганська поблизу села Весела Гора  під час нещадного обстрілу ворожих  БМ-21 «Градів» Олексій отримав осколкове поранення в живіт, контузію та пошкодження легенів. Був доставлений до шпиталю у м. Харків, пізніше  -  до Києва. Два тижні лікарі та сам Олексій боролись за життя. Проте рани виявилися занадто тяжкими.

14 вересня  перестало битися серце молодого героя.

Похований Герой у с. Старики Коростенського району Житомирської обл..

Указом Президента України № 282/2015 від 23 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)