Тривають роботи з капітального ремонту приміщення їдальні в корпусі Гімназії Іршанського НВК

Дата: 11.09.2020 09:15

Днями розпочато демонтажні роботи в приміщення їдальні та харчоблоку корпусу гімназії Іршанського НВК. Слід зазначити, що за процедурою відкритих торгів переможця торгів (підрядну організацію – виконавця робіт на об’єкті) визначено лише 21.08.2020.

Проте раді тому, що ставши учасником пілотного проекту «Якісне харчування – щаслива дитина – здорова нація», ми створимо сучасні і комфортні умови для харчування дітей нашої громади. І цим об’єктом – їдальнею – продовжиться процес осучаснення освітнього простору в Іршанському НВК.

Також повідомляємо, що 1 вересня в заклад вже доставлено частину обладнання для харчоблоку.

Адміністрація Іршанського НВК «Гімназія – ДНЗ» змушена вишукувати можливі варіанти для забезпечення харчування дітей пільгових категорій та просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені неможливістю забезпечення учнів гімназії обідами в приміщенні навчального закладу. Для мінімізації дискомфорту від цієї ситуації в приміщенні гімназії винайдено місце для організації буфету, який працюватиме з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 15:00.

Про хід виконання робіт в приміщенні їдальні повідомлятимемо в наступних публікаціях.

Коментарі:

Яремчук Оксана Вікторівна
2020-09-12 12:08:24

Ви читаєте між рядками ? Сказано виграли тендер у серпні.Роблять погано, не роблять погано.Вам як не зроби то не догодиш,завжди один негатив в коментарях і скрізь встигаєте своє фу-фу показати.

Фоменко Тамара Миколаївна
2020-09-11 10:51:37

Коли планується завершити ремонт їдальні? Невже не можна було все зробити за 9 місяців,поки діти були на карантині та канікулах !? Чому кожен рік ми стикаємося з проблемою харчування дітей 5-11класів у школі?