27 вересня – Всеукраїнський День вихователя і всіх дошкільних працівників

Дата: 25.09.2020 08:00

Фото без описуУ всіх нас є чудова нагода привітати вихователів та всіх дошкільних працівників нашої громади з їх святом, яке вони відзначатимуть в неділю 27 вересня.

Адже вихователі та няні — це ж просто неймовірні люди! Спробуйте-но впоратися з десятком голосних карапузів, знайти до кожного з них підхід, заспокоїти тих, хто плаче, похвалити тих, хто сам переодягнувся, переодягнути тих, хто сьогодні без настрою, вигуляти, погодувати, спати вкласти. А заняття (ліплення, аплікація, малювання), а свята (пісні, танці та вірші) – з усім цим впораються вони!

До того ж, турботлива робота вихователів та нянь дає можливість багатьом нам, матусям і татусям, виконувати свої професійні обов’язки, будувати кар’єру й забезпечувати родини.

Бажаємо Вам, шановні наші педагоги-вихователі, помічники, методисти, музичні керівники, сил, ідей, доброти та терпіння на всіх наших бешкетників!

Нехай прекрасні почуття завжди зігрівають ваші серця, а доля буде щедрою на добро і любов!!!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)