Зміни до переліку дозволених видів діяльності під час карантину

Дата: 10.11.2020 16:08

Враховуючи звернення підприємців, які здійснюють підприємницьку діяльність на території Іршанської ОТГ, керуючись рекомендаціями Державної та обласної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо виконанням протиепідемічних заходів, визначених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки (враховуючи протиепідемічні обмеження, передбачені для “зеленого”, “жовтого” та “помаранчевого” рівня епідемічної небезпеки), доповнено перелік дозволених видів діяльності на території громади під час карантину, а саме, до дозволених видів додано торгівельну діяльність (в тому числі – промисловими товарами) та діяльність з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень.

Детальніше: Протокол № 8 від 10.11.2020 засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої розповсюдженням коронавірусної інфекції на території Іршанської ОТГ

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)