Відбулась перша установча сесія новообраної Іршанської селищної ради VIII скликання

Дата: 13.11.2020 14:33

Фото без описуПерша сесія новообраної Іршанської селищної ради VIII скликання була призначена на сьогодні 13.11.2020 року Іршанською територіальною виборчою комісією у визначені законом терміни (не пізніш як через два тижні після реєстрації новообраних депутатів ради в кількості, яка забезпечує повноважність складу ради).

Перше пленарне засідання першої сесії відкрила голова Іршанської територіальної виборчої комісії Інна Яковець, яка поінформувала раду про підсумки виборів депутатів, а також про підсумки виборів селищного голови.

Згідно Протоколу Іршанської селищної територіальної виборчої комісії Коростенського району Житомирської області про результати голосування з виборів Іршанського селищного голови в єдиному одномандатному виборчому окрузі та Постанови № 23 від 02.11.2020 року Іршанським селищним головою визнаний обраним Сахненко Сергій Петрович з загальною кількістю голосів - 652.

На першому засіданні депутатський корпус Іршанської ОТГ був представлений 19 з 22 депутатів. Нагадаємо, що у зв'язку з визнанням голосування з виборів депутатів Іршанської селищної ради Коростенського району Житомирської області в багатомандатному виборчому окрузі №5 таким, що не відбулося з технічних причин, повторне голосування призначено на 22 листопада 2020 року.

За процедурою присягу склали новообраний голова та 19 депутатів ради.  З моменту визнання повноважень депутатів ради нового скликання та новообраного селищного голови,  сесія проходила під головуванням селищного голови Сергія Сахненка.

Сергій Сахненко подякував за висловлену довіру й закликав депутатський корпус працювати на благо громади.

На порядок денний було винесене питання про утворення лічильної комісії та про обрання секретаря Іршанської селищної ради. За пропозицією селищного голови була подана одна кандидатура. За результатами таємного голосування секретарем ради одноголосно обрано депутата Денисенко Катерину Олексіївну.

На завершення депутатський корпус на чолі з Сергієм Сахненко поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної сотні.

Фото: Галини Мінялук.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)