Інформація для тих, хто думає про індивідуальне житлове будівництво на селі

Дата: 26.11.2020 14:40

З 1998 року в нашій області впроваджується Державна програма  підтримки індивідуальних сільських забудовників «Власний дім».

Виконання Програми в Житомирській області здійснює Комунальне підприємство «Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» Житомирської обласної ради.

Основною метою Програми є збільшення обсягів індивідуального житлового будівництва, забезпечення його доступності для всіх сільських жителів області, які потребують поліпшення житлових умов, шляхом надання довгострокових пільгових кредитів. Пільговий кредит  - це сума коштів або матеріальних ресурсів у грошовому виразі, що надаються індивідуальним забудовникам за рахунок кредитного ресурсу фонду.

Позичальниками кредитів можуть бути громадяни України, які постійно проживають, будують і працюють в сільській місцевості.

Кредит надається:

- для спорудження нових будинків – в розмірі 300 тис грн,

- для придбання готового житла  - в розмірі 200 тис грн,

- для проведення реконструкції (ремонту) житла – в розмірі 150 тис грн,

- для підключення інженерних мереж – в розмірі 50 тис грн.

Основні пільги Програми полягають у великому терміні кредитування до 20 років, а молодим сімям (подружжя, в якому вік чоловіка та дружини не перевищує 35 років) – до 30 років та низькій відсотковій ставці – 3% річних. Для багатодітних сімей, учасників АТО, осіб, які мають статус та на яких поширюється дія пунктів 19 і 20 частини першої статті 6 та абзацу четвертого пункту 1 статті 10 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (у разі наявності) кредит є безвідсотковим.

Умови та перелік  документів  для  отримання  пільгового кредиту

Коментарі:

Анонім
2021-02-16 14:39:54

Для учасників АТО та інвалідів війни кредит не є безвітсотковим