Селищний голова відвідав інклюзивно-ресурсну кімнату Іршанського НВК

Дата: 03.12.2020 15:19

В рамках проведення Міжнародного дня людей з інвалідністю керівництво Іршанської селищної ради відвідало інклюзивно-ресурсну кімнату, яка функціонує в корпусі початкової школи Іршанського НВК. Були вислухані проблемні питання та пропозиції від працівників, волонтерів, які забезпечують діяльність ресурсної кімнати та докладали зусиль до її створення.

Іршанський селищний голова Сергій Сахненко та заступник селищного голови Галина Ширченко подякували всім, хто працює з дітьми з особливими потребами, побажали міцного здоров’я, витримки та наснаги в продовженні доброї справи.

Вихованці отримали солодкі гостинці, а в якості подарунка для ресурсної кімнати стало LEGO. Керівництво громади націлене на те, щоб докладати зусиль до розвитку та покращення роботи ресурсної кімнати, надаватиме фінансову підтримку, не стоятиме осторонь проблем дітей та осіб з інвалідністю.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)