ДЯКУЄМО ЗА ЗАХИСТ!

Дата: 06.12.2020 07:40

Кращі із кращих сьогодні представляють силу, гідність та честь військових службовців України. Ви — наша опора та наш надійний захист.

Виклики, що постали перед Україною, народили нове покоління Героїв. День Збройних Сил України – це свято справжніх лицарів, ангелів-охоронців України, свято суверенітету, незалежності і територіальної цілісності України.

Відзначаючи це свято, ми глибоко шануємо всіх, хто боронив і продовжує боронити честь та свободу рідної землі, хто зміцнює обороноздатність країни, підвищує безпеку та авторитет держави!

У цей день схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали життя за волю та неподільність рідної землі. Ми ніколи не забудемо героїчних подвигів наших земляків.

Український народ високо цінує службу воїнів, які виконують покладений на них конституційний обов’язок. Віримо, що українські військовослужбовці й надалі гуртуватимуться навколо ідеї єдиної, неподільної і цілісної України.

Прийміть сердечну шану і повагу за ваш чесно виконаний військовий обов’язок. АФото без опису держава і всі ми повинні гордитися тим, що в нас є справжні воїни, справжні герої. Ваша сміливість та самовідданість – приклад для молодого покоління. Адже немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній, рідній землі. Мирного неба вам, вашим родинам і Україні!

Слава Вашому подвигу!

Слава Україні!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)