Оголошення про проведення конкурсу!

Дата: 14.12.2020 13:36

Фото без описуІршанська селищна рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:

Спеціаліста з комп’ютерного обслуговування загального відділу.

- вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста;

- досконало володіти державною мовою, знати чинне законодавство України в межах необхідних для належного виконання службових обов’язків.

- знати основні принципи роботи на комп’ютері: встановлення комп'ютерного обладнання, запровадження комп'ютерних програм бухгалтерської звітності, автоматизованої системи електронного документообігу, створення локальної комп'ютерної мережі, забезпечення введення в експлуатацію, встановлення, обслуговування комп'ютерної техніка, оргтехніки, що експлуатуються в раді, проведення робіт щодо інсталяції програмного забезпечення, здійснення обслуговування та моніторинг працездатності програмного забезпечення та мережного обладнання комп'ютерної мережі, надання консультативної допомоги працівникам апарату ради з питань роботи та використання комп'ютерного обладнання і програмного забезпечення.

Стаж роботи:
- на державній службі або в органах місцевого самоврядування – не менше 2-х років, або в інших сферах за фахом - не менше 3-х років.

Для участі у конкурсі необхідно надати такі документи:

1) письмову заяву про участь у конкурсі,

2) заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

3) дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

4) копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

5) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України "Про запобігання корупції" та електронну декларацію за формою, що визначається Національним агентством;

6) копію паспорта;

7) копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

8) письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

При проведенні конкурсу проводиться іспит кандидатів на заміщення вакантних посад.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, умов проведення конкурсу надається в приміщенні Іршанської селищної ради за адресою:  12110, Житомирська обл., смт. Іршанськ, вул. Гулія, 7, кабінет № 8. Телефон: 4-42-26

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)