Сергій Сахненко провів оперативну нараду щодо складних погодних умов

Дата: 14.12.2020 16:13

В понеділок 14.12.2020 року було проведено оперативну нараду щодо складних погодних умов та ситуації, що створилася на дорогах територіальної громади.

Сергій Сахненко відмітив, що з 10.12.2020 року склалися складні метеоумови в цілому по Україні і на території громади зокрема, а саме: дощ, обледеніння, ожеледиця та, на жаль, перші травмовані.  Розпочали боротися із стихією відразу, але робота виявилася малоефективною, бо йшов дощ, який змінювався похолоданням до мінусових температур. Іршанський селищний голова зауважив, що в рамках підготовки до зимового періоду проводилися перемовини з керівниками найбільших підприємств на території громади  (філією «ІГЗК» АТ «ОГХК» , ТОВ «МГЗК»)  щодо розподілу робіт під час ожеледиці, снігопаду та інших несприятливих погодних умов, яким завчасно були направлені листи та отримані відповіді.

Директор КП «ІКП» Сергій Мазуренко доповів, що ситуація не проста, але підприємством проводиться ряд робіт:

• посипка основних пішохідних доріжок, тротуарів, прибудинкових територій та доріг місцевого значення;

• планується придбання 40 тонн відсіву для посипки, 4 тонни з яких вже придбано і використовується.

Проблемним залишається питання відсутності відповідної техніки та спецобладнання для механічної посипки доріг.

Галина Ширченко, заступник селищного голови,  зауважила, що дороги загального користування повинні обслуговуватися підприємством «Автомагістраль».

Сергій Сахненко подякував керівництву філії «ІГЗК» АТ «ОГХК» за посипку центральних доріг селища, оперативність роботи та звернувся до керівників всіх підприємств, установ, організацій, власників магазинів, щоб дотримувалися вимог з охорони праці, Правил благоустрою, проводили очищення підвідомчих і прилеглих територій, обробляли їх протиожеледною сумішшю.

За підсумками наради доручено директору КП «ІКП» Сергію Мазуренку розпочати роботу щодо придбання розкидача дорожніх сумішей РДС-3 для трактора марки МТЗ-82.

Звертаємось до всіх учасників дорожнього руху - будьте максимально обережними  на дорогах через складні погодні умови.

Бережіть себе і будьте здорові!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)