До уваги громадськості - проєкт безпекової програми "БЕЗПЕЧНА ГРОМАДА"

Дата: 17.12.2020 14:22

Фото без описуЗа ініціативи поліцейських офіцерів громади виконавчий комітет Іршанської селищної ради оприлюднює проєкт програми "БЕЗПЕЧНА ГРОМАДА".

Закликаємо всіх небайдужих та активних мешканців громади долучитись до розробки програми, надсилаючи нам свої ідеї, зауваження та пропозиції на e-mail: zagal_irsh@ukr.net

Раді почути кожного!

Ми гідні того, щоб самим обирати, в якій громаді нам жити, працювати, ростити і виховувати наших дітей!

Коментарі:

Гулідов Ігор Валерійович
2020-12-21 15:57:23

В Іршанську необхідно поновити пішоходні переходи /особливо біля шкіл/ .Зникла дорожня розмітка та знаки.В наявності розмітка тільки біля старої школи та й та невідомо куди веде /до вічно закритого центрального входу/.

Чернявская Олена Василівна
2020-12-20 10:28:14

Окрім встановлення камер відеоспостереження на виїздах до селища з усіх напрямків, добре було б створити добровільну народну дружину з чергуванням кожного вихідного та святкового вечора з єдиним номером телефона, аби кожен міг зателефонувати і повідомити про порушення. Чергування по вулицям проводити згідно графіка, затвердженого та узгодженого зі всіма добровольцями. Згодна подати свою кандидатуру.