Відбулось засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої розповсюдженням коронавірусної інфекції на території Іршанської громади

Дата: 23.12.2020 11:30

До уваги керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців, які здійснюють господарську діяльність на території Іршанської громади!

Сьогодні, 23 грудня, на засіданні штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої розповсюдженням коронавірусної інфекції на території Іршанської громади прийнято рішення:

1. ЗАБОРОНИТИ (на період дії карантину до 28.02.2021):

• Проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участі дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності відвідувачів.
  • Проведення в розважальних закладах та закладах громадського харчування святкових заходів, бенкетів, майстер-класів, публічних подій.
  • Роботу закладів громадського харчування з 23:00 до 07:00 (крім доставки та замовлень на винос). Проведення розрахункових операцій припиняється після 22:00. У ніч з 31.12.2020 на 01.01.2021 робота ресторанів та кафе дозволена до 01:00 за умови дотримання карантинних обмежень.
  • Релігійні заходи: в приміщенні за умови присутності більше однієї особи на 5м²; на відкритому повітрі за умови недотримання дистанції 1,5 метра між присутніми.

2. Обмеження, які продовжують працювати без змін (ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ)

• Перебування в громадському транспорті та громадських місцях без вдягнутої маски, а також перебування на вулиці без документів, що посвідчують особу.
  • Самовільне залишення місця ізоляції чи обсервації.
  • Проведення масових культурних (в т.ч. концертів), спортивних, соціальних, рекламних та інших заходів, в яких бере участь більше 20 осіб та недотримана дистанція у 1,5 м між учасниками (виключення: офіційні та професійні спортивні заходи без глядачів, іспити для нотаріату та заходи, необхідні для забезпечення роботи органів влади).
  • Робота закладів культури із наповненістю понад 50% місць одного залу.
  • Перевезення в пасажирському транспорті більше пасажирів, ніж кількість сидячих місць.
  • Проведення дискотек та робота закладів громадського харчування з організацією дозвілля.
  • Розміщення в закладах харчування більше  4 повнолітніх осіб за одним столом та коли відстань між столами менш ніж 2 метри.
  • Робота суб’єктів господарювання, в яких працівники не забезпечені масками, не нанесено маркування щодо дистанції між клієнтами в 1,5 метри, а відвідувачі не мають правильно вдягнутих засобів індивідуального захисту.
  • Відвідування закладів освіти у разі, коли на самоізоляції перебуває більш ніж 50% учнів та персоналу закладу освіти.
  • Робота спортивних залів та фітнес-центрів, якщо в них перебуває більше однієї особи на 20 квадратних метрів.

3. Додатково до загальних обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених постановою КМУ від 09.12.2020 № 1236, в період з півночі 8 січня 2021 р. до півночі 25 січня 2021 р. встановлюються посилені протиепідемічні заходи та наступні ЗАБОРОНИ на:

• роботу закладів громадського харчування (крім цільової доставки замовлень та замовлень на винос);

• роботу розважальних закладів;

• роботу непродовольчих ринків;

• роботу закладів культури та проведення культурних заходів;

• роботу спортзалів, фітнес-центрів, басейнів;

• масові заходи, крім організації катання на лижах (без роботи підприємств громадського харчування та продажу алкогольних напоїв);

• відвідування навчальних закладів, крім дитячих садків.

Також рекомендовано закладам загальної середньої освіти громади змістити дати канікул через майбутнє посилення карантину і розпочати їх не раніше 8 січня 2021 року, що дозволить продовжити канікули на період «локдауну».

Детальніше з протоколом можна ознайомитись ТУТ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)