Про результати 2 сесії  VІІІ скликання Іршанської селищної ради

Дата: 24.12.2020 11:21

23 грудня, під головуванням селищного голови Сергія Сахненка, відбулась чергова 2 сесія VІІІ скликання Іршанської селищної ради.

На порядок денний було винесено 43 питання. Депутати розглянули питання різних сфер життєдіяльності Іршанської громади та спланували стратегічні завдання на 2021 рік.

Головним питанням, яке було розглянуто депутатами, це проект бюджету селищної ради на 2021 рік.

Не менш важливими були питання про створення Служби у справах дітей Іршанської селищної ради; про коригування вартості харчування учнів, затвердження вартості харчування та встановлення плати для батьків за перебування дітей у закладах дошкільної освіти громади; про надання дозволу на прийняття об’єктів культурно-спортивного  призначення до комунальної власності  Іршанської селищної ради.

Ретельно підійшли депутати і до розгляду місцевих програм розвитку, за якими буде здійснюватися фінансування з місцевого бюджету.

За пропозицію Іршанського селищного голови Сергія Сахненка, на 2 сесії затверджено на посаду Першого заступника селищного голови Іршанської селищної ради Курилюка Василя Михайловича.

Детальна інформація щодо порядку денного та результати поіменного голосування за посиланням: https://irshanska-gromada.gov.ua/docs/573911/

Рішення 2 сесії VІІІ скликання Іршанської селищної ради будуть оприлюднені на нашому сайті у визначені чинним законодавством терміни.

Оприлюднені проєкти рішень – за посиланням: https://irshanska-gromada.gov.ua/news/1608038643/

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)