Працюємо з натхненням, навчаємо з радістю!

Дата: 24.12.2020 17:28

Перше півріччя навчального року було доволі активним і напруженим для колективу Центру естетичного виховання. Переїзд у нове приміщення, облаштування кабінетів новими меблями, організація робочого простору для дітей -  і нарешті у закладі запанували затишок і творча атмосфера.

Одразу з'явилися перші перемоги - ІІІ місце в обласних конкурсах посіли вихованці - Литвин Даниїл (гурток «Зроби сам»), Дерлеменко Надія, Васькевич Наталія «Образотворче мистецтво» (керівник Михайло Стефура), Россол Владислава «Вокальний спів» (керівник Зорина Каменських).

До Дня захисника Вітчизни вихованці «Театрального гуртка» (керівник Наталія Жуковець) підготували зворушливе відео-привітання, а до свята Миколая - неймовірну казку, в якій також прийняли участь вихованці вокального гуртка.

Керівники гуртків «Паперопластика» і «Образотворче мистецтво» Лідія Шульга і Михайло Стефура зі своїми вихованцями оформили концертну залу декораціями і витинанками на вікнах, а до свята Миколая у фойє відкрилася виставка дитячих робіт «Зимова казка», яка постійно поповнюється новими експонатами.

Незважаючи на нинішні умови каратину, на те, що мусимо пристосовуватися до нових умов і показувати свої досягнення онлайн, творче життя у закладі вирує.

Бажаємо натхнення і нових перемог вихованцям ЦЕВ, а також вітаємо з прийдешніми святами мешканців нашої громади!

Зорина Каменських

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)