Новорічна казка - в форматі онлайн

Дата: 30.12.2020 16:58

Фото без описуВихованці та педагоги Іршанської школи мистецтв цьогоріч підготували новорічну казку  "Чарівні пригоди у новорічну ніч" в нестандартному для всіх нас форматі – онлайн.

Звісно, за рік, що минає, ми звикли пристосовуватись до певних незручностей карантинного періоду, проте і дещо зрозуміли, чомусь навчились, до чогось ставитись почали по-новому.  А деякі речі взагалі втратили свою первісну значимість…

Проте ніколи не втратить свого значення живе спілкування артиста і глядача. Чудово розуміємо, як складно було юним артистам виступати у великому залі Палацу культури і спорту без глядачів. Але вони впорались, чудово передали нам, глядачам,  святкову і чарівну атмосферу новорічних свят.

Дякуємо юним артистам, колективу Іршанської школи мистецтв та філії «ІГЗК» за надану можливість поринути у новорічну казку.

Бажаємо натхнення та творчої наснаги для втілення у життя сміливих, яскравих ідей та задумів, і за рік здивувати нас новою феєричною виставою, і обов’язково в залі, повному глядачів.

Коментарі:

Nikvol
2021-01-01 15:43:26

МОЛОДЦЫ, ТАК ДЕРЖАТЬ !!!!!!!!!