УВАГА! СЕСІЯ!

Дата: 16.01.2021 08:17

Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Фото без опису                       28 січня 2021 року о 15:00 год.

в адміністративному приміщенні селищної ради

відбудеться III сесія восьмого скликання.

ОРІЄНТОВНИЙ ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1.       Про затвердження Порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів в Іршанській селищній раді.

2.       Про затвердження передавальних актів Ковалівської сільської ради.

3.       Про затвердження передавальних актів Меленівської сільської ради.

4.       Про затвердження передавальних актів Шершнівської сільської ради.

5.       Про внесення змін до рішення Іршанської селищної ради №71 від 01 квітня 2016 року (п.3.1.) «Про утворення та затвердження структури виконавчих органів Іршанської селищної ради».

6.       Про затвердження Програми «Безпечна громада» Іршанської селищної ради на 2021 рік.

7.       Про затвердження Положення про порядок направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку у 2021-2022 р.р.

8.       Про надання згоди на продовження дії договору про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) Комунальної установи «Новоборівський інклюзивно-ресурсний центр» Новоборівської селищної ради.

9.       Про затвердження переліку платних послуг, які надаються комунальним закладом «Центр соціальних послуг»

10.     Про надання дозволу на викуп котельні КП «Іршанське КП».

11.     Про надання фінансової допомоги КП «Іршанське КП».

12.   Про звернення депутатів Іршанської селищної ради до Кабінету Міністрів України щодо врегулювання тарифів...

13.     Про Єдиний день депутата.

Доповідач: Сахненко С.П.- селищний голова.

14.     Про внесення змін до селищного бюджету на 2021 рік

Доповідач: Микитенко В.В. - начальник відділу фінансів виконавчого комітету селищної ради

15.     Про надання дозволу Іршанській школі мистецтв на виготовлення технічної документації із землеустрою

16.     Про надання дозволу Іршанському закладу дошкільної освіти «Білочка» на виготовлення технічної документації землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки

17.     Про надання дозволу гр.Жолобко Н.В. на розробку детального плану території земельної ділянки

18.     Про надання дозволу гр.Обложок С.С. на розробку детального плану території земельної ділянки

19.     Про надання дозволу на складання документації із землеустрою.

20.     Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр.Самчук Т.Ф.

21.     Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у спільну часткову власність гр.Войтович М.В., гр.Войтович К.І., гр.Панченко І.М., гр.Ніколайчук Л.М.

22.     Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр.Богатирьовій Н.П.

23.     Про припинення права користування земельною ділянкою гр.Крижовою Л.М.

Доповідач: Романчук Н.Б. - начальник відділу земельних ресурсів, екології та інфраструктури.

Різне.

З проектами рішень можна ознайомитись на офіційному сайту Іршанської селищної ради. https://irshanska-gromada.gov.ua/2021-16-01-14-11-12-2020/