Олегу Яндюку сьогодні виповнилося б 30 років

Дата: 28.01.2021 14:47

Сьогодні, 28 січня 2020 року, виповнилося б 30 років від дня народження захисника України, нашого земляка Яндюка Олега Васильовича

Народився Олег 28 січня 1991 року в селі Турчинка Володарсько-Волинського (з 2016 року - Хорошівського) району Житомирської області. У 2009 році закінчив Іршанську загальноосвітню школу. У 2010-2011 роках проходив строкову військову службу в лавах Збройних Сил України. Працював токарем у ремонтно-механічному цеху Іршанського гірничо-збагачувального комбінату. У березні 2014 року мобілізований до лав Збройних Сил України. Служив у 26-ій окремій артилерійській бригаді Сухопутних військ Збройних Сил України (військова частина А3091, місто Бердичів Житомирської області). З літа 2014 року брав участь в антитерористичній операції на сході України як старший солдат, телефоніст-лінійний наглядач 11-ї батареї 4-го протитанкового артилерійського дивізіону 26-ї окремої артилерійської бригади Сухопутних військ Збройних Сил України. 8 січня 2015 року старший солдат Яндюк загинув під час обстрілу російсько-терористичними угрупуваннями позицій українських військових поблизу селища міського типу Петрівка (з 2016 року - Петропавлівка) Станично-Луганського району Луганської області. 12 січня 2015 року похований на кладовищі села Турчинка. 4 червня 2016 року Олега нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Вічна пам’ять та слава герою!!!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)