Оголошення про проведення конкурсу!

Дата: 01.02.2021 16:52

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Орган місцевого самоврядування відділ освіти, охорони здоров´я та соціально-культурної сфери Іршанської селищної ради ОГОЛОШУЄ  КОНКУРС  на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:

- спеціаліста І категорії органу місцевого самоврядування відділу освіти, охорони здоров´я та соціально-культурної сфери.

Вимоги до кандидата:

Посаду спеціаліста І категорії може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту педагогічного спрямування ступеня не нижче спеціаліста (магістра), професійні компетентності володіння ІКТ та досвід роботи у сфері освіти, а також стан здоров’я якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у начальника ОМС відділу освіти, охорони здоров´я та соціально-культурної сфери Іршанської селищної ради.

Необхідні документи для участь у конкурсі:

• заяву про участь в конкурсі;
  • заповнену особову картку /форма П-2ДС/ з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації,
  • копію документа, який посвідчує особу (паспорт, реєстраційний номер);
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військово-зобов’язаних);
  • копію трудової книжки;
  • довідку про відсутність судимості;
  • резюме (1-2 сторінки).

Особа, яка претендує на зайняття посади в органі місцевого самоврядування, до призначення або обрання на відповідну посаду подає  шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Подача документів здійснюється за адресою:
Житомирська обл., Хорошівський р-н, смт. Іршанськ, вул. Гулія, 7, кабінет № 8.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу.

Довідки за телефонами: 4-42-20