Боротьба з негодою

Дата: 10.02.2021 15:40

У зв’язку із складними погодними умовами та з метою забезпечення безперебійних та безпечних умов руху автотранспорту дорогами Іршанської територіальної громади сьогодні, о 13:10, під головуванням селищного голови Сергія САХНЕНКА було проведено засідання комісії з питань ТЕБ та НС селищної ради щодо стану утримання автомобільних шляхів в період зимової негоди.

Виконавчий комітет Іршанської селищної ради висловлює вдячність за підтримку та вчасну допомогу у розчистці доріг від снігу населених пунктів громади керівникам промислових підприємств Віктору Сівченку, Дмитру Голіку, керівнику сільгосппідприємства Дмитру Оніщенку, приватним підприємцям Миколі Голяці, Антону Єрмакову та місцевим жителям нашої громади, зокрема Івану Яковчуку з села Граби, й іншим небайдужим, які допомогають у боротьбі з негодою.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)