Сьогодні - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2021 08:45

Фото без описуСьогодні ми відзначаємо День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32 річницю виведення військ із Республіки Афганістан.

Війна в Афганістані тривала більше 9 років. Участь у ній взяли 160 тис. 375 українських військовослужбовців, майже 4000 з яких загинули, 72 зникли безвісти, більше 8 тисяч українців отримали поранення, 6 тисяч залишилися інвалідами.

Крім афганців, цього дня вшановують і інших військових, які брали участь у різних війнах у часи СРСР та незалежної України. У період незалежності в миротворчих операціях за межами країни загинуло 49 військових.

У цей день Україна схиляє голову перед своїми синами, що воювали та загинули в 16-ти країнах світу.

Чим були ці війни для сотень тисяч тих українців, котрі пройшли через неї? Відповідь не проста. Впевнені лише в одному – будь-яка війна завжди є війною, смерть завжди залишається смертю, життя завжди залишається життям, а сміливість – сміливістю. Так завжди було і так буде.

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 32-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Афганістану, звертаємось до Вас, шановні ветерани та учасники бойових дій!

Війна навчила Вас цінувати кожен прожитий день, любити рідних, нести відповідальність за майбутнє своїх родин і батьківщини.

Бажаємо Вам міцного здоров’я і якомога рідше ворушити в пам’яті спогади війни.

Пам’ятаймо тих, кого та війна забрала назавжди.

І Дай Боже всім нам нарешті жити в мирній країні.

Низький уклін кожному з Вас і дякуємо, що Ви у нас є.

Сергій САХНЕНКО

і колектив Іршанської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)