УВАГА! СЕСІЯ!

Дата: 23.02.2021 08:52

Оголошення сесія! | Степанківська СТГ

Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

4 березня 2021 року о 1З30 год.

в адміністративному приміщенні селищної ради відбудеться 4 сесія VIII скликання.

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Про надання матеріальної допомоги мешканцям громади.
  2. Про надання фінансової допомоги КП «Іршанське КП».
  3. Про затвердження Програми поводження з безпритульними тваринами на території населених пунктів Іршанської селищної ради на 2021-2023р.р.
  4. Про затвердження Положення про громадські слухання на території Іршанської селищної територіальної громади.
  5. Про затвердження Порядку використання коштів субвенції з обласного бюджету на відшкодування витрат за пільгове медичне забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
  6. Про затвердження рішення виконавчого комітету Іршанської селищної ради.
  7. Про внесення змін до рішення Іршанської селищної ради від 28 січня 2021 року №72 «Про передачу основних засобів».

Доповідач: Сахненко С.П.- селищний голова.

1. Про внесення змін до селищного бюджету на 2021 рік.

Доповідач: Микитенко В.В. - начальник відділу фінансів виконавчого комітету селищної ради.

1. Про затвердження звіту Іршанської селищної територіальної громади про виконання селищного бюджету за 2020 р. Доповідач: Лобашова С.Ф. - головний бухгалтер.
  2. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Іршанської селищної ради
  3. Про проведення земельного аудиту за межами населених пунктів Іршанської селищної ради.
  4. Про надання дозволу на складання документації із землеустрою
  5. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачі їх у власність
  6. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок у власність
  7. Про припинення частини дії рішення Шершнівської сільської ради № 352 від 07.05.2020 року.

Доповідач: Романчук Н.Б. - начальник відділу земельних ресурсів, екології та інфраструктури.

Різне.

З проектами рішень можна ознайомитись на офіційному сайту Іршанської селищної ради. https://irshanska-gromada.gov.ua/news/1611750427/