Сьогодні день народження Тараса Шевченка!

Дата: 09.03.2021 12:30

Сьогодні – день народження Шевченка!

У цю березневу пору ми святкуємо 207-у річницю від дня народження національного пророка, невмирущого генія слова, борця за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України та українського народу – Тараса Григоровича Шевченка.

Тарас Григорович Шевченко….

Без його імені не можливо уявити нашої літератури, нашої культури, нашої країни. Великий Кобзар, талановитий митець, народний поет, художник, палкий патріот України – ось невеликий перелік тих слів, якими можна охарактеризувати Шевченка.

У його щирому, проникливому слові з усією силою і красою заясніла горда і волелюбна українська душа. Це слово стояло в обороні прав та свобод рідного народу і стало тією духовною основою, на котрій була зведена незалежність Української держави.

Творчість Тараса Шевченка воістину багатогранна й невичерпна, його твори перекладені багатьма мовами народів світу. «Кобзар» знайшов свого читача не лише в більшості країн Європи, але й далеко за її межами — в США, Канаді, Індії, Китаї, Японії.

Минають роки і сторіччя, відходять у небуття покоління людей, змінюються їхні звичаї та погляди, але незмінним залишається уявлення нашого народу про Великого Кобзаря, який залишив нам неоціненні духовні надбання – твори і світлу добру пам’ять про себе.

Ім’я славетного поета давно стало символом нашої нації. Весь свій могутній талант він присвятив служінню народу.

Тож будьмо гідними продовжувачами справи Великого Кобзаря, патріотами своєї землі.