Вітаємо з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Дата: 19.03.2021 12:34

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом, яке відзначатимете цієї неділі!

Цей день — вияв уваги до людей, які своєю працею створюють затишок,  комфорт в наших домівках, забезпечують життєво важливі потреби громадян і належне функціонування всіх галузей господарства. Робота ваша нелегка, часом невдячна, але надзвичайно потрібна людям. Поки вона виконується – її не помічають, але найменший збій у роботі відразу викликає шквал емоцій у споживачів.

Саме ви відповідаєте за охайність і чистоту вулиць, дворів, за надання побутових послуг для населення. Незважаючи на всі негаразди сьогодення вам вдається підтримувати роботу всіх систем життєзабезпечення селища. Ви робите все можливе, щоб обсяг та якість цих послуг відповідали запитам наших мешканців.

Дякую вам за нелегку, але дуже потрібну працю і від щирого серця бажаю міцного здоров’я, достатку, впевненості у завтрашньому дні, миру і злагоди, здійснення всіх життєвих планів і сподівань. І щоб у відносинах із споживачами та клієнтами завжди панувала атмосфера партнерства та взаєморозуміння.

З повагою селищний голова Сергій САХНЕНКО