COVID-19: станом на 23 березня в Україні вакциновано 137 026 осіб

Дата: 24.03.2021 16:17

Як повідомляє Міністерство охорони здоров’я України, 15 097 осіб щеплено проти COVID-19 за добу 23 березня.

Всього від початку вакцинальної кампанії в Україні – 137 026 осіб, із них отримали 1 дозу – 137 025 осіб, завершили вакцинацію (отримали 2 дози) – 1 особа.

Щеплення проводилось 179 мобільними бригадами з імунізації та 341 пунктом щеплення.

Станом на 23 березня 2021 року до листа очікування вакцинації від COVID-19 записались 331 131 особа.

Записатися до черги на вакцинацію можна трьома способами:

на сайті vaccination.covid19.gov.ua

через контакт-центр МОЗ: 0 800 60 20 19

через портал державних послуг Дія

Нагадаємо, що станом на 24 березня в Україні зафіксовано 14 174 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19 та встановлено антирекорд за кількістю летальних випадків – 342.

Отримуйте інформацію щодо вакцинації проти COVID-19 з надійних джерел: офіційних ресурсів МОЗ. Зокрема з порталу vaccination.covid19.gov.ua

Довідково. Вакцинація проти COVID-19 в Україні розпочалася 24 лютого 2021 року. Вона відбуватиметься в п’ять етапів. На першому етапі щеплюватимуть медичних працівників лікарень по лікуванню COVID-19, бригади екстреної допомоги, співробітників лабораторій, що тестують на COVID-19, мешканців та персонал будинків для людей похилого віку та військових на фронті. Усі щеплення є добровільними й безоплатними.

На сьогодні Україна отримала 500 тис. доз вакцини Covishield виробництва індійського Інституту сироватки крові. Ця вакцина схвалена для екстреного застосування Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ). Дозвіл на її використання також дали Велика Британія, Канада, Європейський Союз та Індія. В Україні вакцину зареєстрували 22 лютого 2021 року.

Посилання на першоджерело: