Квітень 2021

Дата: 30.03.2021 15:30

Про затвердження Положення про надання одноразової матеріальної допомоги жителям населених пунктів Іршанської селищної ради

переглянути

Про оформлення  права власності на кімнати в гуртожитку по вул.Садова,24.

проєкт

Про видачу ордерів громадянам, які проживають в гуртожитку, що знаходиться в комунальній власності територіальної громади смт.Іршанськ, по вул.Садова, 24.

проєкт

Про оформлення  права власності на квартири громадянам селища.

проєкт

Про надання дозволу на установку газового котла.

проєкт

Про розгляд заяви матері, яка виховує свою дитину без участі батька.

проєкт

Про дозвіл ФОП Зайнчуковській Н.П. на розміщення  об’єкта торгівлі та встановлення режиму роботи.

проєкт

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

проєкт

Про погодження Програми запобігання, протидії домашньому насильству та торгівлі людьми на території Іршанської селищної ради на 2021-2025 роки.

переглянути

Про погодження Програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності на території Іршанської селищної ради на 2021 рік.

переглянути

Про дозвіл ФОП Гуринчук Т.С. на розміщення об’єкта торгівлі та встановлення режиму роботи.

проєкт

Про дозвіл ФОП Климчук О.М. на розміщення об’єкта торгівлі та встановлення режиму роботи.

проєкт

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень (с. Добринь, парк).

проєкт

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень (с.Добринь, Ємилівка (кладовище)).

проєкт

Про затвердження плану заходів до  Дня пам’яті  та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій  світовій війні на території Іршанської селищної громади.

переглянути

Про погодження на добудову балкону  на першому поверсі гр. ХХХХ.

проєкт

Про розгляд Програми національно-патріотичного виховання та підтримки молоді Іршанської селищної ради на 2021 – 2025 роки.

переглянути

Про затвердження інформаційних карток адміністративних послуг.

переглянути

Про затвердження Порядку видачі дубліката свідоцтва про право власності на об’єкти нерухомого майна житлового фонду, яке перебуває у комунальній власності Іршанської територіальної громади у разі втрати, крадіжки або пошкодження оригіналу документа.

переглянути

Про погодження Програми приватизації об’єктів комунальної власності Іршанської селищної ради.

переглянути

Про надання дозволів малолітнім ХХХХ, ХХХХ на прийняття в дар часток будинку та на відчуження часток квартири.

проєкт

Про надання дозволу малолітньому ХХХХ на  прийняття в дар 1/2 частки квартири.

проєкт

Про утворення міждисциплінарної команди для  організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

переглянути

Про встановлення дорожнього знаку.

проєкт

Про надання матеріальної допомоги мешканцям Іршанської громади.