Міжнародний день дитячої книги

Дата: 02.04.2021 15:18

До Міжнародного дня дитячої книги працівники Іршанської селищної бібліотеки провели  віртуальну презентацію двотомника книг «Це зробила вона» та  «Це теж зробила вона» - наймасштабніший за складом проєкт про відомих жінок України. Книги створені для дітей та підлітків. Вони містять історію сотні українок, внесок яких у різні сфери життя став неоціненним для України та світу.

Із книжок ви довідаєтесь про різноманітні досвіди й дороги. Про безліч перешкод, які ставали на заваді українським фахівчиням та діячкам. Можливо, саме тут ви знайдете собі наставниць, якими будете захопишся як взірцем. Мета книжок - надихнути читача  діяти!

Це зробила ВОНА - княгиня Ольга, Леся Українка, Яна Клочкова, Квітка Цісик, Антоніна Прихотько і багато інших. Внесок кожної з них у науку, культуру, історію України - безцінний.

Це зробила вона, дослухаючись до себе. І це зробиш ти, обравши свій шлях. Це зробиш ти, обираючи знання й учинки. Просто бережи свою мрію і прямуй до неї, крок за кроком. З вірою в себе!

Цей проєкт реалізовано завдяки підтримці Швеції та Національного Демократичного Інституту (НДІ).

Завідуюча Іршанською бібліотекою                                     Л. Паламарчук