Увага! Сесія!

Дата: 08.04.2021 16:18

Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 22 квітня 2021 року о 1500 год. в адміністративному приміщенні селищної ради відбудеться 5 сесія VІІІ скликання.

ОРІЄНТОВНИЙ ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Іршанської селищної ради на 2021-2025 роки.
  2. Про внесення змін до плану заходів Програми розвитку медицини Іршанської селищної ради на 2021 рік.
  3. Про створення структурного підрозділу Органу місцевого самоврядування відділ освіти, охорони здоров’я та соціально-культурної сфери Іршанської селищної ради «Іршанська публічна бібліотека».
  4. Про внесення змін до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності.
  5. Про встановлення розміру вартості харчування дітей і учнів та батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти на території Іршанської селищної ради.
  6. Про надання дозволу на списання основних засобів Іршанського ЗДО «Білочка» Іршанської селищної ради.
  7. Про надання дозволу на списання об’єкта основних засобів (погреба для дитячого садка Добринського НВК) ОМС Відділ ООЗСКС Іршанської селищної ради.
  8. Про списання основних засобів (світильників вуличного освітлення).
  9. Про передачу основних засобів та МНА на баланс відділу соціального захисту населення Іршанської селищної ради.
  10. Про надання матеріальної допомоги мешканцям громади.
  11. Про надання фінансової допомоги КНП «ЦПМСД» Іршанської селищної ради.
  12. Про надання фінансової допомоги Коростенському РВ УСБУ в Житомирській області.
  13. Про затвердження цін на роботи (послуги), які виконуються архівним сектором Іршанської селищної ради.
  14. Про зміну розмірів орендної плати за земельну ділянку, яка перебуває у комунальній власності Іршанської селищної ради, загальною площею 1,000 га, та знаходиться в оренді гр. Волохова Романа Миколайовича.
  15. Про зміну розмірів орендної плати за земельну ділянку, яка перебуває у комунальній власності Іршанської селищної ради, загальною площею 0,6000 га, та знаходиться в оренді ФОП Шатковського Валерія Йосиповича.
  16. Про зміну розмірів орендної плати за земельну ділянку, яка перебуває у комунальній власності Іршанської селищної ради, загальною площею 0,5924 га, та знаходиться в оренді гр. Кондратенко Олени Броніславівни.
  17. Про внесення змін до селищного бюджету на 2021 рік.
  18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) АТ «Укрпошта».
  19. Про надання дозволу на складання документації із землеустрою.
  20. Про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
  21. Про передачу у власність земельних ділянок громадянам.
  22. Про затвердження детального плану території по вул.Гулія,9а в смт.Іршанськ з метою розміщення будівель торгівлі.

Різне.

З проєктами рішень можна ознайомитись на офіційному сайті Іршанської селищної ради