Місячник «За чисте довкілля» триває

Дата: 12.04.2021 16:43

Фото без описуВідповідно до рішення виконавчого комітету Іршанської селищної ради від 26.03.2021року № 66 на території Іршанської громади в квітні місяці розпочалося проведення заходів з благоустрою в рамках щорічного місячника «За чисте довкілля».

Організувала весняну толоку 10.04.2021 року громадська організація «Іршанський актив» , під час якої активна молодь , дорослі разом зі своїми дітьми під гаслом «Ми любимо своє селище !» прибрали територію навколо озера від величезної кількості пластикових (в основному) відходів, а  Іршанське  комунальне підприємство надало транспорт для його вивозу .Селищний голова Сергій Сахненко вручив громадській організації «Іршанський актив»  Подяку Іршанської селищної ради.

Хочемо подякувати всім відповідальним жителям нашої громади , організаціям , підприємствам та установам , які приводять в належний санітарний стан прибудинкові території, парки , сквери , дитячі, спортивні та господарські майданчики, кладовища, братські могили, меморіальні комплекси та місця почесних поховань, вулиці, дороги, тротуари, а також забезпечують очищення від сміття берегів водойм та зелених насаджень , лісів.

Закликаємо всіх мешканців громади не бути байдужими та разом прибрати наш спільний будинок – територію нашої громади , а ще навчитись берегти чистоту , порядок та поважати працю людей , які щодня забезпечують нам комфортне життя , адже народна мудрість вчить : «Чисто не там , де прибирають , а там , де не смітять» …