Децентралізація: питання планування розвитку малого та середнього підприємництва на рівні регіонів та громад обговорюватимуть 20 квітня на конференції

Дата: 14.04.2021 09:51

20 квітня 2021 року о 09:30 розпочнеться конференція “Політика розвитку МСП на регіональному та місцевому рівнях: рекомендації та інструменти”, присвячена питанням планування розвитку малого та середнього підприємництва на рівні регіонів та територіальних громад.

Захід організовано Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України за підтримки проєкту FORBIZ в рамках ініціативи EU4Business.

Обговорення буде корисним для усіх, хто цікавиться політикою розвитку підприємництва, інструментами або кращими практиками, які вже впроваджені в регіонах та громадах України.

Програма заходу передбачає декілька частин, які присвячені:

• кращим практикам розроблення та впровадження політики розвитку МСП
  • доступним інструментам підтримки бізнесу на регіональному та місцевому рівнях
  • успішним прикладам створення об’єктів інфраструктури підтримки бізнесу, які утворились в результаті об’єднання зусиль бізнесу, влади та громади.

Участь у заході є безкоштовною, але за умови попередньої реєстрації: https://bit.ly/2Oua9bE

Посилання на конференцію буде надіслано листом-підтвердженням напередодні заходу.