Велике будівництво на Житомирщині: народні депутати України проінспектували об’єкти Програми Президента на Малинщині. ВІДЕО

Дата: 19.04.2021 08:30

Народні депутати України Арсеній Пушкаренко та Тетяна Грищенко з робочим візитом відвідали Малинщину, де проінспектували реалізацію об’єктів Програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”.

У селі Луки Малинської територіальної громади за кошти Мінсоцекономрозвитку відбувається реконструкція школи, в якій навчаються 120 дітей. Роботи з реконструкції мають бути завершені цьогоріч. Також у селі  будується амбулаторія, планується проведення ремонту автомобільних доріг, які сполучають населені пункти територіальної громади, та реконструкція Малинського загальноосвітнього НВК “Школа-ліцей №1 ім. Н. Сосніної”. Крім того, у Малинському будинку культури та дозвілля за кошти ДФРР здійснюється капітальний ремонт приміщень, на який виділено 60 млн грн.

Детальніше дивіться у відеосюжеті телеканалу “СК1” нижче.

Нагадаємо, що народні депутати України Арсеній Пушкаренко та Богдан Кицак проінспектували, як проходить будівництво приймального відділення та сільських амбулаторій у Бердичівському районі.