Щиро вітаємо учасників та переможців нашої громади!

Дата: 30.04.2021 18:33

Фото без опису27 квітня 2021 року на базі Житомирського обласного Центру дитячої та юнацької творчості відбувся VII обласний фестиваль-конкурс літературної творчості «Читанка», який має на меті популяризацію читання серед молоді та розвитку творчого мислення дітей.

Участь у заході цьогоріч взяли 38 учасників з 16 територіальних громад  нашої  області. У зв’язку з епідемічною ситуацією в Україні програма конкурсу у 2021 році передбачила заочне оцінювання виступів, поданих у форматі відеозапису.

Конкурсні виступи учасників оцінювали за такими критеріями: індивідуальний і творчий підхід до прочитання та сценічного виконання; емоційно-смислова експресивність виступу; культура й артистизм мовлення; комунікативні здібності; наявність і доцільність додаткового матеріалу.

Щиро вітаємо учасників та переможців нашої громади:

Ткачук Владиславу Володимирівну, вихованку театрального гуртка Іршанського Центру естетичного виховання, яка виборола ІІІ місце у молодшій віковій категорії з казкою Лесі Українки «Три метелики» ( керівник гуртка Жуковець Наталія Іванівна);

Челбіну Анастасію Євгенівну, вихованку театрального гуртка Іршанського Центру естетичного виховання, яка зайняла ІІ місце у середній віковій категорії з твором Лесі Українки «В магазині ківтів» ( керівник гуртка Жуковець Н.І.);

Кручак Дар’ю Ігорівну, ученицю 9-В класу Іршанського ліцею, яка отримала спец. диплом конкурсу у старшій віковій категорії у прозі Лесі Українки «Твої листи пахнуть зів’ялими трояндами…» ( керівник Лонська Л.М.)

Пишаємось учнівською  молоддю нашої громади та бажаємо подальших успіхів і здобутків на творчому шляху.

Нехай ця перемога стане поштовхом до подальшого творчого розвитку та самовдосконалення.

А також висловлюємо вдячність Жуковець Наталії Іванівні та Лонській Людмилі Миколаївні за підготовку та гідний виступ учасників/