Святкування Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2021 08:18

В рамках святкування Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні працівники Іршанської селищної бібліотеки провели заходи для учнів Іршанського ліцею. "День фронтової книги" за творчістю письменників, що писали про героїзм та відвагу наших воїнів в роки війни 1941 1945 р. Проведено літературно-поетичну композицію за фронтовими поезіями "Вишні в убранні білім мене виглядають з війни". Діти декламували вірші та почули багато історичних розповідей про події того часу.

Всі присутні, із зацікавленістю, взяли участь у майстер-класі з виготовлення квітів червоного маку. Вчителі та бібліотекари розповіли про квітку, яка є символом пам’яті про жертви Другої світової війни в світі, а з 2014 року в Україні. Це емблема скорботного свята, пам’ять про тих, хто загинув під час Другої світової й сьогодні гине на Сході України в боротьбі за незалежність.

Під час заходу учні-учасники запалили свічку та пом’янули хвилиною мовчання усіх полеглих героїв та жертв Другої світової війни.