Флешмоб під гаслом «Я та фото мого прадіда–ветерана»

Дата: 08.05.2021 09:06

Фото без описуФото без опису

Свідків подій Другої світової війни залишається все менше, проте наша пам'ять не дає змарніти жодній героїчній сторінці історії Перемоги не тільки завдяки пожовклим фронтовим листам та старим фотографіям, орденам та медалям ветеранів, воєнним пісням та спогадам свідків, а й завдяки проведенню спільних громадських заходів. Важливо, що саме діти і молодь стають учасниками акцій та флешмобів. Напередодні 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, відділ освіти, охорони здоров’я та соціально-культурної сфери Іршанської селищної ради оголосив про проведення флешмобу під гаслом «Я та фото мого прадіда–ветерана». До заходу були залучені діти та учнівська молодь закладів освіти нашої громади. Учасники надсилали свої фотографії разом із світлиною прадіда-ветерана. Під час підготовки до акції в багатьох родинах були переглянуті старі сімейні альбоми, а діти почули від своїх батьків  історії про дідів та прадідів-героїв, дізналися про свій родовід, про тих, хто  врятував нашу Батьківщину і весь світ у роки Другої світової війни.

Світлини флешмобу можна переглянути у відеоролику.