Дата: 11.05.2021 11:33

Фото без описуФото без опису

В рамках святкування Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відділом освіти, охорони здоров’я та соціально-культурної сфери Іршанської селищної ради було організовано акцію з висадження квітів біля пам’ятників історії та місць поховань полеглих солдат. До акції були залучені учні навчальних закладів, педагоги, культпрацівники та охочі мешканці Шершнівського, Ковалівського, Добринського та Меленівського старостинських округів. На передодні свята та під час урочистостей учасники  висадили понад 200 саджанців петунії та чорнобривців. Живі квіти стали прикрасою пам’ятників та у такий спосіб, переповнені патріотичними почуттями,  діти вшанували пам'ять усіх жертв Другої світової. Під час заходу учні вкотре почули історії про пам’ятники, про кількість осіб та хто похований у братських могилах.