Децентралізація: як створити громаду, дружню до бізнесу. Долучайтеся 18 травня до онлайн-форуму

Дата: 17.05.2021 14:32

18 травня відбудеться онлайн-форум “З доброчесністю до успіху: як створити громаду, дружню до бізнесу”.

«U-LEAD з Європою» організовує цей захід спільно з Антикорупційною ініціативою ЄС в Україні, що поєднує теми прозорості, підзвітності та місцевого розвитку у муніципалітетах.

Теми підзвітності, прозорості та запобігання корупції є важливими на місцевому рівні, оскільки допомагають усувати додаткові перешкоди для діяльності бізнесу у громадах. У свою чергу, це є ключовими факторами залучення інвесторів до громад, збільшення податкових надходжень та, у підсумку, веде до заможності громади і сталого економічного розвитку.

Мета форуму – забезпечити передачу найкращих практик через онлайн-обмін між керівниками громад та експертами, що працюють у галузі боротьби з корупцією та місцевого розвитку.

З метою ознайомлення з міжнародним досвідом створення середовища, дружнього до бізнесу, мер Данського муніципалітету Гульгборсунн п. Йон Бреддет буде ключовим доповідачем Форуму.

Під час панельної дискусії українські практики поділяться своїм досвідом та планами щодо покращення умов економічного розвитку. Учасниками дискусії будуть:

• Андрій Залівський, міський голова Червонограда
  • Тарас Хавунка, керівник Львівського регуляторного центру, радник міського голови Червонограда
  • Андрій Сілич, керівник Вугледарської громади
  • Представник Державної регуляторної служби України

Бажаєте взяти участь у заході? Напишіть листа на пошту iuliia.soroka@giz.de