Я ношу вишиванку!

Дата: 20.05.2021 18:18

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками. День вишиванки – свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу та об'єднати українців. Свято відзначають у третій четвер травня.  Вишиванка символізує в собі високу мудрість, духовне багатство та зв’язок поколінь. В Іршанській громаді проведено низку заходів в закладах культури та освіти, які спрямовані на популяризацію та шанобливе ставлення до вишитого одягу. Працівники селищної ради долучилися до святкування та влаштували флешмоб під гаслом «Я ношу вишиванку». Керівництво громади та працівники селищної ради провели робочий день вбравшись у вишиванки, чим порадували усіх відвідувачів.