Велике будівництво на Житомирщині: укладено договір на ремонт ділянки М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський

Дата: 25.05.2021 09:39

На Житомирщині триває реалізація Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Як повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області, укладено договір на проведення поточного середнього ремонту автомобільної дороги М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський.

Йдеться про три ділянки: км 50+483 – км 71+990 (між селами Острів та Васьковичі); км 96+879 – км 134+821 (від міста Коростень до села Фасова) та км 136+589 – км 148+000 (від села Фасова до села Андріївка).

Загальна протяжність ділянок дещо більше 70-ти кілометрів.

Підрядник: ТОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл”. Термін виконання договору: до 31 грудня 2022 року.

Минулого року на 4-х ділянках шляху М-21 було розпочато ремонт. А саме: від села Рудня до міста Овруч – проводилася реконструкція трьох ділянок загальною протяжністю майже 20 кілометрів (з км 22+483 по 41+483) та капітальний ремонт ділянки, що проходить містом Овруч до села Заріччя (км 46+483 – 50+483). Ці роботи знаходяться на завершальній стадії.

Також триває капітальний ремонту мосту через річку Норин в місті Овруч на км 47+402 та нове будівництво транспортної розв’язки у двох рівнях на перетині а/д М-21 та обходу міста Бердичів (км 214+223).

Автомобільна дорога М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський пролягає Житомирською та Вінницькою областями. Це транспортний коридор, що сполучає Республіки Білорусь та Молдову. Протяжність на території Житомирщини- 224,5 км.

Нагадаємо, у рамках програми «Велике будівництво» завершується капітальний ремонт ділянки дороги С 060313 Мирославка – Малосілка Бердичівського району.