#Наша_незалежність: громади Житомирщини запрошують до участі у Всеукраїнському марафоні

Дата: 03.06.2021 11:06

Як повідомляє Департамент культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, до 30-річчя незалежності України Міністерством розвитку громад та територій України ініційовано проведення Всеукраїнського культурно-освітнього марафону «Наша незалежність».

Мета марафону – поширення фактів та матеріалів, які стали знаковими для становлення суверенної України.

Всеукраїнський освітньо-культурний марафон «Наша незалежність» полягає у зборі та оприлюдненні історичних матеріалів (фото, відео, документи, інформація з газет, історії очевидців тощо), що є знаковими для становлення української незалежності та визначними у певному регіоні України.

За результатами марафону буде визначено ряд найкращих публікацій та забезпечено їх відзначення на одному із заходів, які будуть проведені в рамках святкування 30-ї річниці незалежності України.

Житомирська облдержадміністрація закликає громади області долучатися до марафону, публікуючи відповідну інформацію на офіційних вебсайтах та сторінках у соціальних мережах органів місцевого самоврядування під єдиними хештегами #Наша_незалежність та #Марафон_30.

Матеріали для публікації на офіційному вебсайті Житомирської ОДА з відповідним супровідним листом можна надсилати до серпня поточного року на електронну адресу Департаменту культури, молоді та спорту облдержадміністрації: dkms@kmsdep.zht.gov.ua (із обов’язковим зазначенням контактної особи).