УВАГА! СЕСІЯ!

Дата: 03.06.2021 12:10

Фото без описуВідповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 17 червня 2021 року о 1500  год.  в адміністративному приміщенні селищної ради відбудеться  6 сесія  VІІІ скликання.

ОРІЄНТОВНИЙ ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:
  1. Про  встановлення ставок  та  пільг  із  сплати  податку  на  нерухоме    майно, відмінне від земельної ділянки на території Іршанської селищної ради на 2022 рік.
  2. Про затвердження ставок єдиного податку для фізичних осіб –  підприємців по Іршанській селищній раді на 2022 рік.
  3. Про визначення мінімальної вартості орендного платежу за нерухоме    майно фізичних осіб по Іршанській селищній раді на 2022 рік.
  4. Про встановлення ставки туристичного збору  на території  Іршанської селищної ради на 2022 рік та затвердження Положення про туристичний збір.
  5. Про збір за місця для паркування  транспортних засобів.
  6. Про встановлення   на  2022  рік   податку  на   майно (в частині транспортного податку) та акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання  роздрібної   торгівлі   підакцизних   товарів    в   населених     пунктах  Іршанської селищної ради.
  7. Про  встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку  на 2022 рік.
  8. Про припинення шляхом ліквідації Шершнівської середньої загальноосвітньої школи ?-? ступенів Іршанської селищної ради.
  9. Про припинення шляхом ліквідації Ковалівської загальноосвітньої школи ? ступеня Коростенського району Житомирської області.
  10. Про зміну назви "Добринський навчально-виховний комплекс «Заклад дошкільної освіти–заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів» Хорошівського району Житомирської області" та затвердження Статуту в новій редакції.
  11. Про перейменування Органу місцевого самоврядування відділ освіти, охорони здоров’я та соціально-культурної сфери Іршанської селищної ради та затвердження Положення в новій редакції.
  12. Про встановлення розміру вартості харчування дітей та батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти у літній період.
  13. Про внесення змін до комплексної  Програми оздоровлення та відпочинку дітей Іршанської селищної ради на 2021- 2022 роки.
  14. Про затвердження програми національно-патріотичного виховання та підтримки молоді Іршанської селищної ради на 2021-2025 роки.
  15. Про затвердження цільової Програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності на території Іршанської  селищної ради на 2021 рік.
  16. Про  затвердження  Програми   запобігання,протидії домашньому насильству та торгівлі людьми на території Іршанської селищної ради на 2021-2025 роки.
  17. Про затвердження Програми приватизації об’єктів комунальної власності Іршанської селищної ради.
  18. Про затвердження селищної (комплексної) цільової соціальної Програми  забезпечення житлом  дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2021-2022 роки.
  19. Про надання фінансової допомоги КНП «ЦПМСД» Іршанської селищної ради
  20. Про відміну рішення Іршанської селищної ради від 22 квітня 2021 року № 138 «Про  передачу в оренду нежитлового приміщення комунальної власності Іршанської територіальної громади».

Доповідач: Сахненко С.П.– селищний голова.

21.Про внесення змін до селищного бюджету на 2021 рік.
 22.Про затвердження звіту про виконання бюджету Іршанської селищної територіальної громади за І квартал 2021 року

Доповідач: Микитенко В.В. – начальник відділу фінансів виконавчого комітету селищної ради.

1. Про передачу у власність земельних ділянок громадянам.
  2. Про передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність.
  3. Про дозвіл гр.Яремчуку О.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки.
  4. Про  припинення  права користування земельною  ділянкою та припинення дії рішення.
  5. Про надання дозволу громадянам на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
  6. Про надання гр. Хлопицькому В.В. земельної ділянки в оренду.
  7. Про надання дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для забезпечення охорони об'єктів культурної спадщини.

Доповідач:   Романчук Н.Б. –  начальник  відділу   земельних   ресурсів,   екології та інфраструктури.

Різне.

З проєктами рішень можна ознайомитись на  офіційному сайту Іршанської селищної ради: https://irshanska-gromada.gov.ua/news/1622638619/