Відбулася робоча нарада щодо стану автомобільних шляхів Іршанської територіальної громади

Дата: 10.06.2021 14:07

Фото без опису10.06.2021 року Іршанський селищний голова Сергій Сахненко провів робочу нараду щодо стану автомобільних шляхів  територіальної громади та перспективи їх утримання .

Найбільше занепокоєння викликав стан автомобільної дороги  С062104  /Нова Борова - Йосипівка /- Губенкове ( км 3+400 – 10+300)  від с.Ємилівка до с.Добринь,  яку в 2020 році було капітально відремонтовано підрядною організацією ПП «Автомагістраль» в рамках Програми Президента України «Велике будівництво», але у зв’язку з погодними умовами (дощі) розмиті обочини даної дороги, що призвело до початку руйнації твердого покриття – асфальту, утворилися діри та пішли тріщини по тротуарі . Прийнято рішення повторно звернутися до Департаменту регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації щодо здійснення  ремонтних робіт організацією, на експлуатаційному утриманні якої знаходиться дана дорога.

Закликаємо учасників дорожнього руху бути надзвичайно уважними, берегти себе та своїх близьких!